Faurecia Clean Mobility Bezděčín

Key figures

Image

Vyrábíme pro Ford, VW, Fiat, Toyotu, Renault, Nissan a další značky

Image

500
zaměstnanců

Image

Unikátní technologie svářování

Základní informace

Faurecia Clean Mobility je jedním ze tří závodů v České republice, zabývajících se výrobou výfukových systémů. Tato divize je ve světovém měřítku jedničkou na trhu. Zabýváme se technologií sváření a ohýbání.

Náš závod patří mezi „nejmladší“ závody v České republice a tak k nám proudí každý den plno návštěv, které se chodí naším závodem inspirovat a my jsme na to patřičně hrdí. Naše prostory jsou nové, čisté a útulné.

Historie našeho závodu je velmi krátká. První výroba u nás začala 1. 5. 2013 a v této době čítal závod kolem 100 zaměstnanců. Během našeho působení jsme se dostali až na celkových 450 zaměstnanců. Toto číslo nám měsíc od měsíce roste přívalem nových projektů, kterých máme v tomto roce a potažmo i minulém, požehnaně.

Hrdí můžeme být i na naše zaměstnance. Ať to jsme my, zaměstnanci z výroby či z kanceláří, všichni táhneme za jeden provaz a to i ve chvílích, kdy nám „auditor“ šlape na paty.

Mezi naše přední zákazníky patří: FORD, VW, FIAT, TOYOTA, REANULT, NISSAN, DACIA a další

Tento rok bude ve znamení nových projektů, těšit se můžeme například na nové výfuky pro Kodiaq, Superb, Ford Fiesta, FIAT 500XL a další.