Faurecia Seating Písek

Key figures

Image

vyrábíme sedačky pro BMW, Porsche, VW, Mini a další značky

Image

500
zaměstnanců

Image

2007
v Písku jsme už 11 let

Image

jsme špičkou v oboru svařování

základní informace

Faurecia Components Písek - jsme jedním z nejúspěšnějších závodů v Evropě na výrobu autosedadel. V našem závodě v Písku vyrábíme kovové konstrukce autosedadel již od roku 2007. Zaměřujeme se na výrobu autosedadel pro významné automobilové společnosti jako je BMW, Porsche, Porsche Panamera, VW Group, PSA Group a GM Europe. Důležité je podotknout, že i v tomto a roce příštím nás čekají další zajímavé projekty pro přední značky automobilek.

Základní používanou technologií u nás ve výrobě je svařování a to jak klasickou metodou, tak i svařování nejmodernějším způsobem a to metodou laserovou. Možná i to je ten důvod, proč u nás pracují specialisté z různého odvětví. V závodě probíhá také montáž těchto konstrukcí na moderních výrobních linkách a lakování ocelových rámů autosedaček.

V současné době závod zaměstnává více než 500 zaměstnanců v oblasti výroby a administrativy a denně komunikuje se zákazníky i dodavateli z celého světa. Přijď se k nám podívat, pošli nám svůj životopis a staň se také členem našeho týmu!!!!