We are FORVIA Day

Život ve Faurecii
Forvia Day

19. května jsme napříč všemi závody společně oslavili spojení společností Faurecia a Hella v rámci Forvia Day. A jak oslavy probíhaly v našich jednotlivých závodech?

Už od ranních hodin přípravy běžely v plném proudu a samozřejmě nechyběla ani správná výzdoba. Písecké závody si pro zaměstnance připravily balónkovou výzdobu a ve stejném duchu se nesla i výzdoba v závodech FIS Plazy, Plzni a Bakově. Kromě balónků na zaměstnance čekala i výzdoba v podobě vlaječek, bannerů a samozřejmě letáčků a plakátů informujících o všech aktivitách, které na zaměstnance v průběhu dne čekaly. Správná oslava se neobejde bez slavnostního menu a dezertů. V závodech se podával řízek s bramborovým salátem, grilované pochoutky a nechyběly ani cupcakes, ovocné košíčky, donuty nebo chlebíčky, které si vychutnali zaměstnanci ve FIS Pardubice.V SAS Mladá Boleslav ještě navíc připravili třípatrový dort a jelikož nám počasí přálo, ve FIS Plazy a FCM Bakov nad Jizerou přišel čas i na zmrzlinu.

Celý den pak provázely zábavné aktivity, soutěže a dárečky. Plzeňský závod si připravil vědomostní soutěž o produkty značky Apple, zaměstnanci v Písku a v SAS Mladá Boleslav se mohli vyfotit společně se svými kolegy v připravených fotokoutcích a v FCM Bakov si zasoutěžili o lístky do kina.

Nechyběly samozřejmě ani dárečky ve formě preclíků ve slaném karamelu, brandovaných hrnečků, klíčenek a další.

 

Forvia

On the same topic

Category
Life at Faurecia
Category
Life at Faurecia
Category
Life at Faurecia