LEARNING LAB OKTAGON

Život ve Faurecii
Learning Lab Oktagon

Jedna z možností, jak ve FORVIA Faurecia rozvíjet své znalosti a dovednosti je využívání platformy Learning Lab.

Learning Lab nabízí nespočet kurzů zaměřených na témata jako například poskytování a přijímání zpětné vazby, Poka Yoke, Metodika 5S a mnoho dalších. Veškeré kurzy jsou přístupné jak z pracovních počítačů, skrz mobilní aplikaci nebo Learning Lab koutky. Právě tuto platformu jsme letos využili i na náš první ročník soutěže Learning Lab OKTAGON, který probíhal od půlky dubna do půlky června tohoto roku. Náš OKTAGON se skládal z pěti kol, kdy v každém kole byl zvolen jeden soutěžní kvíz a cílem bylo jeho splnění co nejvíce zaměstnanci na závodě. Jednotlivé „zápasy“ byly opravdu napínavé až do samotného konce nebylo zcela jasné, kdo bude naším vítězem. Kromě toho jsme díky soutěži Learning Lab OKTAGON překonávali rekordy, kdy v dubnu jsme měli nejvíce zodpovězených otázek v historii Learning Labu v Čechách a to přesně 65 681. V posledním kole naší soutěže byl rozhodující každý den, avšak nakonec s největším průměrným počtem zapojených zaměstnanců se naším Learning Lab OKTAGON Masterem stal závod FCM Bezděčín.

Bezděčínskému závodu moc gratuluje a všem moc děkujeme za tak velkou účast, napínavé „souboje“ a těšíme se na další ročníky.

Jak hodnotí celou soutěž náš OKTAGON Master a co plánují udělat s výhrou?

„V období duben až červen probíhala na celorepublikové úrovni soutěž – Oktagon. Jednalo se o „souboj“ mezi jednotlivými závody v oblasti vzdělávání. Celé utkání bylo rozděleno do pěti tématických kol se zaměřením na různé kurzy v rámci naší vzdělávací platformy Learnig Lab. U nás v Bezděčíně jsem tuto iniciativu ze strany HR Country využili pro podporu interních Learning Lab Days, kdy se společnými silami snažíme zapojit a vzdělávat naše zaměstnance. Vidina výhry 30 000 Kč pro vítězný závod u nás strhla lavinu podpory nejen od management teamu, ale od celé populace našich zaměstnanců. Plant Controllor Jaroslav Šolc připravoval mezi jednotlivými koly detailní analýzy a predikce, kolik je zapotřebí ještě zapojit zaměstnanců, manažer logistiky, Roman Vodička intenzivně podporoval a challengoval celý tým logistiky. Opětovně se nám potvrdilo, jaký teamspirit vládne u nás v Mladé a jak jsou naši zaměstnanci schopni se stmelit a táhnout za jeden provaz. Díky naší týmové spolupráci jsme se v červnu stali vítězem celého Oktagon klání a získali výhru 30 000 Kč, kterou bychom rádi věnovali na charitativní účely a tím podpořili potřebné.“ Tomáš Prokop – HR Development Team Leader

 

Na stejné téma

Category
Život ve Faurecii
Category
Život ve Faurecii
Category
Život ve Faurecii