We are FORVIA day

forvia day

7. února jsme napříč všemi závody v rámciy FORVIA Day společně oslavili první rok od spojení společností Faurecia a HELLA. A jak oslavy probíhaly na jednotlivých závodech?

Přípravy běžely už od ranních hodin v plném proudu a samozřejmě nesměla chybět ani správná výzdoba v podobně balónků, vlaječek, bannerů, letáčků a plakátů s programem všech aktivit. Správné oslavy by se nemohly obejít ani bez slavnostního menu, na kterém nechyběly hamburgery, řízky s bramborovým salátem, cupcakes, ovocné košíčky, větrníky a další dobroty. Celý den pak provázely zábavné aktivity v podobně soutěží o hodnotné ceny, ochutnávek, fotokoutků a coffee cornerů.

V rámci FORVIA Day, byla zároveň odstartována celosvětová soutěž „Who did it“. Úkolem bylo uhodnout, jestli se na výrobě vybraného produktu v minulosti podílela buď společnost Faurecia nebo společnost HELLA. Máme velkou radost, že jedním z vítězů se stal náš kolega z pardubického závodu. Pro výherce si kolegové z FORVIA Group připravili strom, který bude mít jako symbol udržitelnosti své čestné místo před pardubickým závodem.

strom